Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
E - Learning Platform

E - Learning Platform

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-12-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëri lider në sektorin e saj kërkon të punësojë programues Full Stack për ndërtimin e një platforme e-learning.

Detyrat

Kandidati duhet të plotësojë kriteret e mëposhtme:

- Të ketë eksperiencë (të paktën 2 vjet) si Full Stack Developer ose rol të ngjashëm.

- Eksperiencë në zhvillimin e aplikacioneve desktop ose mobile.

- Njohuri të mira të front-end frameworks (Vue.js, React, Angular ose të ngjashme).

- Njohuri të mira të back-end frameworks (Node.js).

- Njohuri të mjaftueshme të databazave (p.sh. MySQL, MongoDB), web servers (e.g. Apache) dhe UI/UX design.

-  Të jetë i komunikueshëm dhe të dijë të organizojë punën e dhënë sipas prioriteteve.

-  Të kryejë brenda afateve të caktuara punën e dhënë nga eprorët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë

- Punë krijuese dhe afatgjatë, me mundësinë për të ndjekur një produkt nga fillimi deri në fund.

- Pagë konkurruese.

- Mundësi karriere dhe zhvillim profesional.

- Staf miqësor dhe bashkëpunues.

 

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në adresën email-it: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e telefonit: 069 40 07 502

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen në mirëbesim, sipas ligjit “Mbrojtja e të dhënave personale”.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".