Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
WOW Digital Agency

Marketing e communication

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Tish Daija, Kompleksi Kika 2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 68 20 50 288

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-05-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pershkrimi I Punes te pozicionit te zhvilluesit te Front End 
“WOW Digital” është duke kerkuar per nje Zhvillues i “Front End”, përgjegjës për kombinimin e artit te pamjeve dhe imazheve me artin e programimit, duke zhvilluar komponentët e ndërfaqes së përdoruesit dhe zbatimin e tyre duke ndjekur rrjedhat e mirënjohura të punës React.js (Flux or Redux)
Përgjegjës të përkthyer elementët vizualë te UI/UX që shikojnë përdoruesit fundorë, në kodin aktual qe do të prodhojë elemente të aplikimit si edhe implementimin teknik të pamjes grafike të përgatitur per faqen, app,etj 
Përgjegjës si për mënyrën se si do të duket aplikimi, ashtu edhe për funksionalitetin e tij tek përdoruesit e tij fundore.

Detyrat

• Zhvillimi I funksionaliteteve të reja të përdoruesve fundorë në të gjitha versionet e përdorimit (web; mobile)
• Ndërtimi I kodeve të ri-përdorueshme dhe llibrarive për përdorimin e radhës 
• Mundëson fizibilitetin teknik të imazheve të ndërtuara nga eksperti i UI/UX.
• Bashkëpunon në mënyrë dinamike me zhvilluesin back-end për të ndertuar një aplikacion
• Dizenjimi dhe implementimi I data base respektiv në program 
• Të sigurojë që inputi I të gjithë përdoruesve është vlerësuar përpara së t’I prezantohet përdoruesve finalë
• Ndërton mockups dhe prototipe të ndryshëm me cilësisë të lartë për t’ia paraqitur klientit final.

Kualifikimet

Skills And Qualifications
• Njohuri shume te mira te JAVASCRIPT (ES6 +) dhe JS menyrat e zhvillimit – REACT, NODE, WEBPACK, FLUTTER
• Njohuri shume te mira te JS framework: VUE JS+, Angular dhe React JS
• Njohuri shume te mira te versionit te kontrollit te sistemit: GIT
• Njohuri shume te mira te HTML5, CSS3, SASS, and LESS
• Njohuri shume te mira te librarive te React (Flux & Redux)
• Njohuri shume te mira ne BOOTSTRAP framework 
• Njohuri shume te mira te zhvillimit responsiv dhe adaptive

Aftesite Profesionale dhe personale
• Diplomë Universitare, në degët e Information Teknologji
• Të ketë minimum 2 vjet experience në këtë profil dhe ne gjuhët e programimit të kërkuar
• Të kenë dëshirën për të kuptuar dhe për të mësuar praktikat më të mira të inxhinierisë dhe të optimizimit në lidhje me standardet frontend të faqeve web, mirëmbajtja e kodit, rendering e faqeve dhe performanca e browser 
• Njohje shume te mira te gjuhes angleze
• Të ketë aftësi shumë të mira të të punuarit në grup
• Aftesi te te punuarit ne nivele vete-manaxhimi
• Aftesi të forta për zgjidhjen e problemeve

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni cv tuaj ne: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".