Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EuroFood

Kompania "EUROFOOD" me seli në Prizren është themeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e kompanisë është tregtia me shumicë e prodhimeve, si dhe prodhimi i keçapit, majonezit dhe uthullës dhe produkte tjera, te cilat prodhohen me masa maksimale mbi sigurin e ushqimit ku jane dhe te eertifikuar me eertifikat internacionale mbi sigurin e ushqimit HACCP.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prizren, Kosovë 06-06-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

KONKURS PUNE

EuroFood është në kerkim anëtarëve të ri/reja të ekipit të cilët janë të aftë të punojnë në grupe,janë te hapur per ndryshime, deshirojnë zhvillohen nga ana profesionale, ta perdorinë energjine e tyre per te krijuar ide të reja, mund të punojnë në një ambient dinamik.

Pozita:

• Kalkulant/e

Kualifikimet:

• Pervoja e punës si kalkulant/e është përparsi,
• Preferohet njohja e programeve të kontabilitetit/financave,
• Njohuri të mira të punës me kompjuter, njohuri të pakos Microsoft Office,
• Aftësi për të mbajtur nivel të lartë të konfidencialitetit,
• Aftësi të mira komunikuse,
• Njohuri të gjuhës Angleze.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojn për punë përmes aplikacionit të
punësimit i cili gjendet në faqen tonë të facebook.com/EuroFoodKS,
ose të dergojnë CV në email [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".