Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comLezhë, Shqipëri 10-06-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania CONTOUR KITCHENS  SHPK  eshte nje nder kompanite lider ne tregun shqiptar dhe te huaj  ne fushen e prodhimit dhe eksportimit te kuzhinave.

Kompania CONTOUR KITCHENS  SHPK   kërkon të punësojë një punonjës/e ne pozicionin "Financier/e", dinamik/e dhe energjik/e.

Vendi i punës do të jetë në kantierin e ndërtimit  "Qender e teknologjisë së lartë të përpunimit të lëndës drusore", Baqel, Lezhë.(ne superstraden Lezhe-Shkoder).      

Detyrat

Financieri/a është përgjegjës për përgatitjen e informacionit financiar të përshtatshëm si dhe regjistrimin e të dhënave financiare në sistemin kontabël të Shoqërisë (Financa 5) duke përdorur informacion nga faturat, arka, statement bankar, etj., duke përfshirë:

 • Regjistrimin e veprimeve me bankën dhe arkën;
 • Përgatitjen e listë pagesave;
 • Monitorimin i klientëve dhe furnitorëve;
 • Përgatitjen e deklarimeve dhe rakordimet në lidhje me marrëdhënien me shtetin;
 • Funksionet dhe detyrat kryesore në lidhje me marrëdhënien e Shoqërisë me organet tatimore dhe instanca të tjera shtetërore;
 • Funksionet dhe detyrat kryesore në lidhje me veprimtaritë financiare të Shoqërisë;
 • Funksionet dhe detyrat kryesore në lidhje me raportimet periodike tek ortaket;
 • Të tjera.

Kualifikimet

 • I diplomuar në Financë/Kontabilitet, Menaxhim Biznesi ose Marketing;
 • Mesatarja e studimeve duhet te jete mbi 8.5;
 • Njohuri të mira të gjuhës Angleze (Kusht kryesor);
 • Të ketë njohuri bazë të programeve të fushës (Alpha Business dhe Financa 5);
 • Të ketë njohuri shumë të mira të paketës MS Office;
 • Eksperienca e mëparshme e punës përbën avantazh.
 • Te zoteroje leje drejtimi kategoria B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne emailin : [email protected] .


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


CONTOUR Company

Contour Kitchen & Contour Construction pjese e CONTOUR COMPANY.

Kompania CONTOUR KITCHENS  SHPK  eshte nje nder kompanite lider ne tregun shqiptar dhe te huaj  ne fushen e prodhimit dhe eksportimit te kuzhinave. 

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë