Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355689093725
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-04-2020 edhe 29 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Në një kompani ku "të gjithë jemi kockë e fortë" sot po kërkojmë edhe "një tjetër kockë të fortë" FINANCE – ndërsa vazhdojmë të rritemi cdo ditë. LUFRA kërkon të punësojë një FINANCIERE.

Detyrat

 • Kontrollon me kujdes të ardhurat & shpenzimet, inventarin fizik dhe fiskal të magazinës.
 • Kontrollon në bazë periodike nivelin e eficencës dhe shfrytëzimit maksimal të burimeve dhe analizon kostot duke marrë masat e nevojshme për arritjen e një eficence maksimale.
 • Sigurohet që sistemi financiar funksionin tërësisht siç duhet si nga pikëpamja e mbledhjes së informacionit financiar ashtu edhe për sa i përket proceseve të përpunimit dhe gjenerimit të raporteve dhe analizave të sakta.
 • Manaxhon riskun që ndikon asetet dhe sigurohet që ato të mbahen në nivelet më të ulëta të mundshme.
 • Sigurohet që raportet e brendshme dhe të jashtme financiare përgatiten dhe shpërndahen brenda afateve.
 • Sigurohet që gjendja financiare të jetë në nivelet e duhura dhe që klientët të paguajnë në kohë, po kështu sigurohet që edhe shlyerja e furnitorëve të bëhet në kohë.
 • Përgjegjës për të gjitha aspektet e menaxhimit të parasë, duke përfshirë: monitorimin e arkës, faturimet dhe arkëtimet në kohë të borxheve dhe pagesa të pakryera.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare në Ekonomi.
 • Minimumi 3 -5 vjet eksperiencë në financë.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi në të folur dhe të shkruar.
 • Aftësi për të punuar e pavarur dhe të marrë vendime nën stres.
 • Njohuri të sistemit financiar ALFA dhe Microsoft NAVISION.
 • Njohuri në paketën MS Office (MS Excel i avancuar).

Aplikoni duke dërguar CV me subjektin "APLIKIM PUNË -  FINANCIERE".

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë