Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hari Lena GROUP ka nje eksperiencë 20 vjeçare në prodhimin dhe distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore dhe detergjenteve, duke permendur produktet sot lider te saj, Ujin Trebeshina dhe Kripa Niky, Rosa e Marina.

Kompania shpall aplikimet per pozicionin: Financier/e.
Adresa:  Autostrada Tr- Dr km 24, prane Shtypshkronjes Milleniumi i Ri, Xhafzotaj Durres.

Detyrat

Detyrat kryesore te pozicionit jane:

 • Mbajtja, regjistrimi, kontrolli dhe rakordimi i dokumentacionit financiar te kompanise sipas legjislacionit ne fuqi (Fatura, arka, banka, listepagesa);
 • Deklarimet mujore te librave, sigurimet dhe tatimeve te ndryshme;
 • Rakordimin dhe ndjekjen e furnitoreve dhe klienteve;
 • Mbajtjen e marrdhenieve me Institucione te ndryshme, si QKB, Drejtoria e Tatimeve, Bankat etj;
 • Te pergatise Raportet Periodike financiare, si dhe te jete ne gjendje te hartoje Pasqyrat Vjetore (Bilanc, PASH, Cash Flow etj);
 • Te jete ne gjendje te analizoje te dhenat financiare, te llogarise kostot, dhe marzhet e kompanise si dhe te jape sugjerime per nevoja te drejtimit. e zbatoje politikat dhe procedurat e kompanise.

Kualifikimet

 • Te jene te diplomuar ne finance ose kontabilitet;
 • Te kene eksperience pune me shume se 10 vjet ne pozicionin;
 • Te kene mbyllur Pasqyra Financiare te pakten per me shume se 5 vite ushtrimore.
 • Eksperienca ne kompani prodhimi ose distribucioni perben avantazh.
 • Te jene perdorues te mire te paketes MS Office dhe programeve financiare.
 • Njohja dhe perdorimi i programeve Navision, SAP  etj. eshte kusht i domosdoshem.
 • Te kene njohuri shume te mira te gjuhes angleze.
 • Te jene te mireorganizuar dhe te sakte.
 • Te ruajne konfidencialitetin, si dhe te karakterizohen nga korrektesia dhe integriteti.
 • Kandidatet te jene me vendbanim ne Durres ose zonat perreth.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit i ftojme te dergojne CV aplikimi me fotografi, leter reference dhe dokumentacionin shtese ne adresen e emailit: [email protected] duke shenuar tek subjekt "Financier/e" ose te na shkruaje ne whatsapp ne numrin: 069 20 41 225
*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35587524465
 • Mobile: +355692067020

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë