Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66571 Financiere

Financier
Tirane, Shqipëri 07-06-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Comdata Albania kërkon Financiere Full -Time

 Comdata Albania është filiali i korporatës ndërkombëtare Comdata Group në Tiranë, që vepron në sektorin e quajtur BPO (proces i biznesit me burime të jashtme), në 22 vende në të gjithë botën.

Kushte dhe kualifikime:

  • Të ketë përfunduar arsimin e lartë në Fakultetin e Ekonomisë për Financë-Kontabilitet (brënda ose jashtë vendit);
  • Eksperienca ne rol 2 vite;
  • Njohuri shume te mira te dokumentacionit financiar dhe legjislacionit në fuqi;
  • Aftesi shumë të mira komunikuese dhe ndërveprimi me të tjerët;
  • Të ketë aftësi shumë të mira analitike, vendimarrëse;


Te domosdoshme:

  • Njohuri te avancuara te Paketës Office ;
  • Të zotërojë gjuhën Italiane - nivel i avancuar;


Përbën avantazh:

  • Experiencë të meparshme si financiere në kompani telecomunicacioni/ të ngjashme
  • Njohuri të mira të gjuhës Anglese

Për të aplikuar dërgoni CV në adresën: [email protected] me subjekt Pozicioni Financë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Comdata Albania

Mission Our services, from outsourcing of customer interactions and processes to customer experience consulting, are entirely focused on one goal: helping our client to maximise the customer value, by creating the smart blend of people, process and technology. We are a special breed of business partners - we are makers: we think and do, we cherish both and that fruitful combination makes us better at our job. Our group combines a...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë