Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 60753 Financiere

Financier
Tirane, Shqipëri 23-12-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Pasticeri Lika, lider ne fushen e produkteve te pasticerise dhe te brumit ne kuader te zgjerimit te stafit dhe te aktivitetit te saj, kerkon punonjes ne sektorin e Finances kryesisht ne sektorin e blerjeve, furnitoreve dhe importeve.

Detyrat

 • Regjistron dokumentacionin kontabel, fatura blerje dhe shitje
 • Monitoron magazinat
 • Mbikqyr pozicionet e tjera ne varesi te saj
 • Rakordon kliente-furnitore
 • Rakordon librat Blerje-Shitje sipas afateve te percaktuara
 • Çdo fund muaji paraqet dhe argumenton para drejtuesve ecurine e muajit perkates
 • Menaxhon planin e pagesave te furnitoreve sipas afateve perkatese

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar studimet per finance-Kontabilitet
 • Te kete eksperience ne sektorin e prodhimit dhe distribucionit
 • Te zoteroje programet Financa-5
 • Te kete eksperience pune min 3 vjet
 • Te kete njohuri te mira te gjuhes Angleze ne shkrim dhe artikulim

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet te dergojne cv me foto ne adresen: [email protected]

Kandidatet e perzgjedhur do te therriten per interviste.

Behuni pjese e stafit tone.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


PASTICERI LIKA

Lider i padiskutueshem ne tregtimin e produkteve te embelsirave dhe me shtrirje ne gjithe Republiken e Shqiperise dhe me gjere ne Kosove, vjen per te gjithe ju me nje eksperience disa vjecare ne fushen e prodhimeve te pasticerise. Ne ju garantojme cilesi, sherbim, korrektesi dhe nje shumllojshmeri produktesh embelsirash.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë