Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 23-12-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
30

Përshkrimi

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë "Electrolux'' në Tiranë. Hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend.   Në Globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar  burimet tona njerëzore, për ti dhënë të gjithëve mundësinë të jenë pjesë e përbashkët e suksesit tonë. Ne ofrojmë mundësi që të shkëlqeni në një ekip të pasur me talente, ide, pikëpamje dhe eksperienca.  Pozicioni Vakant: Financiere

Detyrat

 • Rakordon dhe kontrollon llogarite e likujditetit.
 • Ndjekja e problematikave deri ne zgjidhje per likujditetin.
 • Pagesa furnitore te brendshem dhe te huaj nepermjet e-banking.
 • Informacion mbi prerjet e kartmonedhave ne R.SH.
 • Shkathtesi ne numerim te cash-it fizik ne rast nevoje.
 • Komunikim te shkelqyer ne mardhenie me koleget dhe te trete.
 • Raportime ne kohe dhe te sakta te eproret.

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar studimet ne Fakultetin e Ekonomise (preferohet diplome universitare ne profilin Finance dhe Kontabilitet);
 • Te kete 3-5 vite eksperience pune ne sektorin Bankar.
 • Te kete njohuri mbi legjislacionin fiskal;
 • Te kete njohuri shume te mira te programeve te paketes Microsoft Office si dhe te programit FINANCA 5;
 • Te kete aftësi të forta teknike në kontroll financiar, kontabilitet, raportim dhe menaxhim performance;
 • Te kete aftesi te mira nderpersonale dhe komunikimi;
 • Te kete aftësi të mira drejtuese dhe organizative;
 • Të karakterizohet nga ndershmëria, integriteti, konfidencialiteti dhe korrektësia.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në adresën: Email: [email protected]
Ose dorëzoni CV-në tuaj në adresën: Rr "Kavajes, Nd.124, H.10, Kati 2
Mirëpresim cdo kandidat që plotëson kriteret e mesipërme!

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Globe Shops shpk

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve Elektroshtëpiake dhe Elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. Në vitin 2007 hapet Qendra “Globe home expert” me vendndodhje në Rrugën e “Kavajës” me një sipërfaqe totale 2000 m² duke paraqitur një imazh të ri në fushën e teknologjisë, në shërbimin cilëso...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga “Vaso Pasha”
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë