Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-10-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ndrekaj shpk kerkon te punesoje : Finacier/e

Detyrat

 • Mbledhjen, interpretimin dhe rishikimin e informacionit financiar
 • Parashikimin e trendeve te financave te kompanise
 • Raportime tek administratori i kompanise me keshillat perkatese relevante financiare   per vendimet menaxheriale qe impaktojne kompanine ne te tashmen dhe ne te ardhmen afat-shkurter
 • Raportime per te ardhurat, per shpenzimet, per buxhetin - te gjitha keto mujore
 • Pergatitje, rishikim e monitorim i buxheteve te kompanise
 • Pergatitja e strategjive per te minimizuar risqet financiare te kompanise
 • Analize e tregut dhe konkurrences ku operon kompania
 • Mbajtjen e marredhenieve me Organet Tatimore Detyra te tjera qe mund ti ngarkohen nga Administratori.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar studimet e larta prane Fakultetit Ekonomik; DegaFinance-Kontabilitet;
 • Te kete minimalisht 5 vjet eksperience pune si menaxhere ne departamentin finance & kontabiliteti;
 • Te njohe shume mire programin financiare  Financa 5.
 • Te kete njohuri shume te mira mbi legjislacionin tatimor;Ligji per tatimin mbi te ardhurat;Ligji per TVSH;Ligji per procedurat tatimore;
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shënime
Kandidatet e interesuar të dergojne CV, në adresën tone te emailit: [email protected] ose [email protected]

GJithashtu mund te kontaktoni ne nr Cel 0692037185 ose 0684032528

Do te kontaktohen vetem aplikantet e perzgjedhur.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


NDREKAJ shpk

Based in Tirana Albania, NDREKAJ has been delivering outstanding commercial and private developments since 1994.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto NDREKAJ shpk në WhatsApp Punët aktive të kompanisë