Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Savatours

Sava Tours, eshte Agjensi Turistike nga me prestigjozet ne Shqiperi e cila merret me organizim udhetimesh individuale ose ne grupe per shtetas shqiptar dhe te huaj brenda dhe jashte vendit si dhe me promovimin e turizimit ne Shqiperi dhe jashte saj. Pushime ideale me Savatours. Paketa All Inclusive per plazh ne rezortet me te mira.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr”Brigada VIII” Nr.2, Kati 2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 4 2246730
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 56143 Financier/e

Financier
Tirane, Shqipëri 11-08-2021 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Savatours kerkon nje Financier/e

 

Detyrat

 • Regjistrimin e veprimeve bankare dhe me arken;
 • Pergatitjen e liste pagesave, ne baze te monitorimit te prezences;
 • Verifikimi dhe rikoncilimi i te dhenave ndermjet sistemit te operatorit te udhetimit dhe konfirmimi me sistemin kontabel te kompanise;
 • Verifikimi i dokumentacionit mbeshtetes per faturat ne sistemin e kontabilitetit dhe ne rast te mosperputhjet pasuese me shitesin dhe / ose departamentin fillestar;
 • Monitorimin e klienteve dhe furnitoreve per detyrimet;
 • Rikoncilimi i bilanceve te shitesve ne baze mujore;
 • Pergatitjen e deklarimeve dhe rakordimet ne lidhje me marredhenien me shtetin;
 • Funksionet dhe detyrat kryesore ne lidhje me marredhenien e Shoqerise me organet tatimore dhe instanca te tjera shteterore;
 • Funksionet dhe detyrat kryesore ne lidhje me veprimtarite financiare te Shoqerise;
 • Funksionet dhe detyrat kryesore ne lidhje me raportimet periodike tek ortaket;
 • Te tjera.

Gjithashtu pergatit pasqyrat financiare te Shoqerise si dhe raporton periodikisht te ortaket e Shoqerise.

Kualifikimet

KUALIFIKIMET DHE AFTESITE E KERKUARA:

 • Diplome Universitare ne deget e Ekonomise (Finance, Kontabilitet, Administrim Biznes)
 • Perdorimi shume i mire i paketes Microsoft Office (Word, Excel) eshte i domosdoshem
 • Te kete njohuri te pergjithshme per punen ne sisteme dhe aftesi te mira per te punuar ne to
 • E preferueshme me pervoje mbi 2 vjecare
 • Aftesi te sakta raportimi / vemendje ndaj detajeve / aftesive matematikore
 • Te jete person korrekt, i organizuar i orientuar drejt realizimit te detyrave ne menyre te sakte dhe brenda afateve te percaktuar
 • Aftesi ne analizimin e te dhenave financiare.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".