Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
De Holding Shpk

KUSH JEMI NE Gjithçka ka filluar me Komoditetin! Mars 2014 koha kur është vulosur produkti “Dyshek Comodita”, një dyshek pasardhës i punës 25 vjeçare e prodhimit të shpuzës dhe dyshekëve nga një ndër kompanitë më të mëdha në tregun tonë – Devolli Corporation. Ky produkt ka qenë vetëm hapi i parë, i cili për një kohë shumë të shkurtër është pasuar nga projekti për zgjerimin e një rrjeti dyqanesh me produkte shtëpie COMODITA HOME....

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-05-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni I Punës: Financier/e
Departamenti: Departamenti Finances

 Detyrat

 • Kontabilizim fatura blerje-shitje.
 • Përditëson gjendjen financiare me transaksionet ditore.
 • Krijon raporte të analizës së kostos (kosto fikse dhe variabile).
 • Proceson pagesat e taksave.
 • Mban listën e pagave mujore dhe mbani regjistra të organizuar.
 •  Përpunon faturat dhe ndjek me klientët, furnitorët dhe partnerët sipas nevojës.
 • Detyra të tjera që nuk janë përmendur specifikisht më sipër, dhe që janë në funksion të përmbushjes së detyrave nga ana e tij/saj.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar masterin në Finance, Kontabilitet.
 • Te kete eksperiencë pune në pozicionin minimumi 2 vjet.
 • Të ketë aftësi organizative.
 • Perdorues i programeve te ndryshme financiare, kane perparesi aplikuesit qe kane qene perdoreus te Navision.
 • Njohës i programeve bazë kompjuterike si paketa Microsoft Office.
 • Te kete patent te llojit.
 • Te jete i afte te punoj ne grup.
 • Aftesi per formulimin e strategjive financiare, raporteve financiare dhe procedurave te kontrollit. 

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes adresës elektronike [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".