Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agrotek

Kompania “AGROTEK ALB” me seli ne Mucaj, Vore eshte prodhuese e ushqimeve blegtorale. Duke qene se ne fushen e shpendarise ka hapesira per zhvillimin e kapaciteteve prodhuese, Aksioneret e Shoqerise, vendosen zgjerimin e aktivitetit ne mbareshtimin e pulave per mish. Pas nje periudhe 2 vjecare investimesh ne kete sektor qe konsistoi ne: Ndertimin e kapanoneve per rritjen e pulave per mish sipas nje teknologjie bashkekohore te...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 49219 Financiere

Financier
Vorë, Shqipëri 11-11-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Agrotek Alb, kerkon te punesoje nje Finanaciere me kohe te plote . Kompania Agrotek Alb, me seli ne Mucaj, Vore prodhon ushqime per blegtorine si edhe prodhon pula per mish, te cilat i shet nen logon TIK TIK.

Detyrat

Personi qe kerkohet te punesohet eshte pergjegjes per :

 • Pergatitjen e informacionit financiar perkates te Shoqerise si dhe menaxhon regjistrimin e te gjitha te dhenave financiare ne sistemin kontabel te Shoqerise, duke u bazuar ne informacionin e pasqyruar ne kontrata, fatura shitje & blerje, arka, levizjet bankare, etj., duke perfshire:
 • Regjistrimin e veprimeve bankare dhe me arken;
 • Pergatitjen e liste pagesave,
 • Monitorimin e klienteve dhe furnitoreve per detyrimet;
 • Monitorimin e klienteve dhe furnitoreve per detyrimet;
 • Përgjegjës për të përfaqësuar kompaninë përpara institucioneve shtetërore.
 • Pergatitjen e  pasqyrave  financiare te shoqerise , si edhe te paraqise analizat financiare per shoqerine para ortakeve te shoqerise

Kualifikimet

Kualifikimet

 • Diplome Universitare ne deget e Ekonomise (Finance, Kontabilitet, Administrim Biznes).
 • Te kete eksperience pune 5 vjet
 • Te njohe dhe te perdore programin FINANCA 5 si edhe te perdore programet e Microsoft Office
 • Te jete person korrekt, i organizuar i orientuar drejt realizimit te detyrave ne menyre te sakte dhe brenda afateve te percaktuar;
 • Aftesi ne analizimin e te dhenave financiare.
 • Te kete aftesi menaxheriale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".