Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
INFO-Telecom Shpk

INFO-Telecom is a licensed electronic communications operator in Albania, providing Retail and Wholesale Telecommunication and Data Services. Incorporated in 2009, INFO-Telecom acquired the licenses to provide the services of public fixed telephone, national transit, international transit, data transmission, through the use of its public network for electronic services, and the numbering plan assigned by the Electronic and Postal C...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Dervish Hima Street, No. 1, Ada Tower
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +3554 5600 000
  • Mobile: +3554 5600 000

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-10-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania EnerTrade pjese e Gjonaj Group Holdings shpall vendin vakant per Kontabiliste!
 

Detyrat

• Hartimi i pasqyrave financiare te kompanise.
• Te kete mbyllur bilance te bizneseve te medha.
• Kryerja e te gjitha detyrimeve periodike tatimore dhe doganore, referuar legjistlacionit ne fuqi.
• Ndjekjen e procedurave gjate kontrolleve tatimore.
• Rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura;
• Rregjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me lëvizjet e materialeve;
• Menaxhimi i arketimeve dhe pagesave nëpërmjet sistemit bankar dhe arkës;
• Manaxhimi i gjendjes së cash dhe pagesave;
• Kontrolli detajuar i shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara;
• Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontrolli saktësisë së regjistrimeve të transaksioneve bankare në kontabilitet;
• Mbajtja e marredhenieve dhe rakordimi me klientet, furnitoret;
• Ndjekja e detyrimeve të klientëve dhe furnitorëve.
• Plotesimi i urdhërpagesave;
• Përgatitja e raporteve financiare në mënyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe një vjecare;
• Mirëmbajtja e listës së aseteve të kompanisë, planeve të amortizimit dhe hedhjet e veprimeve rregjistruese përkatëse në finance;
• Drejton, menaxhon dhe mbikqyr të gjitha cështjet financiare të kompanise;
• Ndihmon në planet strategjike për të rritur rendimentin dhe ecurinë e biznesit (duke studiuar mirë tregun, buxhetin dhe mundësitë);
• Përgatitja e raporteve specifike në varësi të kërkesave të manaxhimit;
• Detyra të tjera të ngarkuara nga eprori përkatës;

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Kontabilitet.
• Të ketë eksperience pune si financiere minimalisht 3 vjet.
• Njohuri i programeve financiare ( Alpha Web ) / avantazh.
• Njohuri të paketës Office.
• Saktësi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet.
• Të bashkëpunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat.
• Te jetë etike në marëdhenie me kolegë.
• Njohuri shume te mira te Gjuhes Angleze.
• Aftesi shume te mira analitike.
• Te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup.
• Paga 80,000 AL /neto.
• Te ruajne konfidencialitetin, si dhe te karakterizohen nga korrektesia dhe integriteti.    

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar te paraqesin CV ne adresen ne adresen e emailit [email protected]
Adresa: Rruga e Elbasanit, Godina Park Gate Kati i I.  
Nr Kontakti: 0684016349
Ju presim!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".