Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
HOTEL ROSA BLU BAR-RESTORANT

Pozicioni i qendres se biznesit GKAM ndodhet ne qender te metropolit me te madhe shqiptar, Tirane, ne rrugen e Kavajes. E ndertuar me nje arkitekture moderne me nje fasade xhami, e ben ate me te dallueshme dhe me nje pamje mbresekenese (ku mbulon 80% te pamjes se Tiranes).

Kjo qender eshte e njohur per sherbimet e larmishme qe ofron si Hotel “Rosa Blu” nga kati 6-10, Restorant “Rosa Blu” ne katin e 12, Bar “Rosa Blu” ne...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • "Shyze".sh.p.k Rruga e Kavajes, prane Kishes Orthodokse. Tirana, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 48536 Financiere

Financier
Tirane, Shqipëri 13-10-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel Rosa Blu kerkon te punesoje:

Financiere me experience 

Detyrat

•Të mbikqyri dhe të mbajë nën kontroll tërësin e sistemit financiar/kontabël të shoqërisë;
•Të krijojë dhe të mbaj nën kontroll procedurat e hedhjes së të dhënave në programin kontabël;
•Të mbikqyri në vazhdimësi dhe me përpikmëri proceset financiare, të kryej analiza/kontrolle të rregullta të faturimeve & pagesave të klientëve duke evidentuar klientët me probleme në likuidime; të mbaj raportet me klient-furnitor per cështjet financiare.
•Të siguroj që dokumentacioni të arkivohet në mënyrë korrekte me të gjitha të dhënat e nevojshme për të maksimizuar eficenzen e departamentit të finances (dosje përkatëse të klient/furnitoreve, arkës/bankes, të punonjesve dhe listpagesave, të aseteve etj);

Kualifikimet

•Të ketë mbaruar arsimin e lartë në Fakultetin Ekonomik, dega Financë;
•Të kete njohuri shumë të mira të kontabilitetit dhe Finance 5;
•Të ketë njohuri shume të mira të planifikimit dhe zhvillimit të problemeve ekonomiko- financiare;
•Të ketë eksperience pune mbi 3 vjet;
•Të ketë njohuri bazike të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".