Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Globe Shops shpk

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve Elektroshtëpiake dhe Elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. Në vitin 2007 hapet Qendra “Globe home expert” me vendndodhje në Rrugën e “Kavajës” me një sipërfaqe totale 2000 m² duke paraqitur një imazh të ri në fushën e teknologjisë, në shërbimin cilëso...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga “Vaso Pasha”
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-08-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-08-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
30

Përshkrimi

Rrjeti i dyqaneve GLOBE, eshte distributori zyrtar i kompanive me te medha boterore në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike. GLOBE nisi aktivitetin në vitin 2000, me showroom-in e parë "Electrolux'' në Tiranë duke paraqitur një imazh të ri në fushën e teknologjisë, në shërbimin cilësor dhe kualifikimin e duhur të një stafi profesional.

Por ne nuk mjaftohemi me kaq, ne fokusohemi në shërbimin ndaj klientit me nje shërbim dhe me staf të kualifikuar duke ofruar më të mirën për nevojat e konsumatorëve nen Sloganin "Cilesia eshte Kursim"

Rrjeti i dyqaneve GLOBE kërkon të punësojë :

TITULLI: Financiere

DEPARTAMENTI: Finance

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar studimet ne fakultetin Ekonomik (preferohet diplome universitare ne profilin Finance dhe Kontabilitet);
 • Te kete 3-5 vite eksperience pune si Financier;
 • Te kete njohuri mbi legjislacionin fiskal;
 • Te kete njohuri shume te mira te programeve te paketes Microsoft Office si dhe te programit FINANCA 5,
 • Te kete aftësi të forta teknike në kontroll financiar, kontabilitet, raportim dhe menaxhim performance;
 • Te kete aftesi te mira nderpersonale dhe komunikimi;
 • Te kete aftësi të mira drejtuese dhe organizative;
 • Të karakterizohet nga ndershmëria, integriteti, konfidencialiteti dhe korrektësia.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te kene keto dokumenta:
• Cv dhe leter kerkese;
• Kopje te Diplomes;
• Leter reference nga punedhenesi i meparshem;
• Certifikata te ndryshme qe zoteron;  

Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike [email protected] ose personalisht ne adresen: "Rruga e Kavajes" Qendra Globe Tirane,

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".