Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EXTRABIS SHPK

Extrabis Shpk eshte distributor lider ne fushen e Sigurise ne Pune. Merret me inportimin. reklamimin dhe shitjen e veshjeve te punes dhe paisjeve mbrojtese personale.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • RR. Teodor Keko, Tirane e Re
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 355 69 522 8565
 • Mobile: 0695228565

 • Rr. Teodor Keko
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0695228565

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-03-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Extrabis Shpk eshte kompani lider ne inportimin dhe shitjen e Paisjeve Mbrojtese Personale.
Kompania jone eshte distributor ekskluziv i disa prej kompanive me te medha Europiane dhe Botrore persa i perket sigurise ne pune.

Detyrat

 • Mbajtja, kontrolli dhe rakordimi i te gjithe dokumentacionit financiar te kompanise sipas legjislacionit ne fuqi.
 • Te zbatoje politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanise.
 • Deklarimet tatimore, menaxhim dhe ndjekje e vazhdueshme e ndryshimeve ligjore.
 • Kryerja e detyrave te tjera ne sektorin e finances per nevojat e kompanise.
 • Deklraimet sipas datave perkatese cdo muaj te tatimet, sic jane: liber blerje-shitje, sigurime...etj,
 • Raportet te ndryshme financiare, sipas kerkesave te eproreve.
 • Raportet arka banka, rregjistrimi i te dhenave ne program.  

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë Ekonomik, në profilin Kontabilitet/ Financë;
 • Eksperiencë pune jo më pak se 2 vite në këtë pozicion.
 • Të zotërojë programin financiar FINANCA 5 dhe paketën MS Office;
 • Aftësi të shkëlqyera në komunikim dhe aftësi të mira analitike;
 • I/e matur, i/e besueshëm dhe profesional në marrëdhëniet me ekzekutivët e Kompanisë;
 • Të njohë dhe zotorojë gjuhën angleze;
 • Leje drejtimi;  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni CV-ne tuaj dhe referenca te puneve te mepareshme ne adresen e email-it  [email protected]
Ju informojme se vetëm kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".