Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75598

Financier/e Dhermi

Vlore, Shqipëri 05-04-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

05-04-2023

---

---


Përshkrimi

Hotel me 5 Yje në Dhërmi - Vlorë kërkon për Sezonin Veror: FINANCIER/E


Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite ;

 • Planifikon, drejton, koordinon aktivitetin financiar në shoqëri.
 • Përgatit raporte financiare ose raporte rregulluese të kërkuara nga ligji.
 • Mban përgjegjësi për menaxhimin e politikave të keshit.
 • Ben rakordimin e kartelave te furnitoreve.
 • Prezanton bilancin tek investitorët.
 • Menaxhon politikat e kompanisë në lidhje me kapitalin, detyrimet, taksat në mënyrën më të mirë të mundshme.
 • Krijon një nivel të lartë besueshmërie dhe menaxhon marrëdhënie të mira pune me palët e treta.
 • Realizon regjistrimet periodike të të gjitha faturave të çdo muaji.
 • Realizon regjistrimin e Fletë - Hyrje dhe Fletë - Dalje në Magazinë.
 • Regjistron dokumentat e Bankës dhe Arkës si dhe të bëj ndjekjen e tyre.
 • Mban kartelat e debitorëve dhe kreditorëve dhe të çdo llogarie kontabile.
 • Mban gjendjen e inventarit të magazinës dhe kartelave të artikujve dhe bën rakordimin me kontabilitetin.
 • Ndjek shpenzimet e aktiviteteve dhe kartelave për çdo llogari të shpenzimeve.
 • Ndjek llogaritjen dhe pagesat e Detyrimeve të ( Tvsh, Tatim Fitimin, Sigurimet Shoqërore e Shëndetësore, Tap) si dhe rakordimi me Organet Tatimore.
 • Përpilon Listëpagesën, dhe bën dorëzimin e saj në Organet Tatimore.
 • Përgatit Bilancin mujor.
 • Hedhje Bankash, hedhje furnitoresh.
 • Harton dhe merr pjesë në përgatitjen e raporteve dhe pasqyrave të ndryshme financiare.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe kerkesat

 • Te kete perfunduar Arsimin e Larte Ekonomi, Finance.
 • Të ketë eksperincë mbi 5 vjet.
 • Te kete aftesi te mira ne kontabilitet.
 • Te perdore shume mire programet kontabilitet Alpha dhe Financa 5.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
 • Pagesat konkuruese.
 • Akomodim dhe Ushqim përfshirë.

Personat e interesuar mund të dergojne cv-te e tyre dhe të kontaktojnë në adresat e mëposhtme:

Email:    [email protected]

Tel:       0672033327


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Te Stela Resort

Operimi ne industrine e hotelerise dhe restoranterise. Ofrimi i nje sere sherbimesh si nje nder komplekset me te mira ne Shqiperi.


INFORMACIONE KONTAKTI