Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75927

Financier/e

Tirane, Shqipëri 15-04-2023 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

15-04-2023

---

---


Përshkrimi

Sherbime Biznesi AMSH shpk ofron mundësi punësimi në pozicionin Financier/e 


Detyrat

 • Të jetë i/e aftë në hedhjen e veprimeve financiare në programin kompjuterik të kontabilitetit Financa 5 në kohë dhe me saktësi si: Ilogarite e inventarit, klientëve, furnitorëve, bankat etj.
 • Të krijojë dhe të mbajë nën kontroll procedurat e hedhjes së të dhënave në programin kontabël.
 • Të kryeje kontrolle të rregullta të faturimeve & pagesave të klientëve duke evidentuar klientet me probleme në likuidime.
 • Të siguroje që dokumentacioni të arkivohet në mënyre korrekte me të githa të dhënat e nevojshme për të maksimizuar eficenzen e departamentit të financës (dosje përkatese të klient/furnitorëve, arkës/bankës, të punonjësve dhe listpagesave, të aseteve).
 • Hartimi I raporteve periodike.
 • Hartimi I pasqyrave financiare.
 • Kontakti me klientët.
 • Të kryejë me përpikmëri cdo detyrë të ngarkuar nga eprori.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë ne Fakultetin e Ekonomisë.
 • Të ketë eksperiencë pune min 3 vite.
 • Të jenë perdorues të mirë të programit Financa 5 dhe programeve të paketës Ms Office (vecanerisht Excel-i).
 • Të kete aftesi organizative, kreative dhe të ndihmojë në dhënien e ideve të reja.
 • Të ruajë konfidencialitetin.

 

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për aplikime na dërgoni Cv-në tuaj në emailin [email protected] 

Kontakt: +355 69 407 9313


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sherbime Biznesi AMSH

Sherbime Biznesi AMSH shpk ofron sherbime te konsulences financiare,konsulences fiskale ,per njohjen dhe zbatimin e legjislacionit fiskal,administrative, mbajtje kontabiliteti per te gjitha llojet e shoqerive dhe te personave fizik dhe sherbime t tjera konsulence te biznesit ne pergjithesi.

Shërbime auditimi financiar ,perfaqesim tatimor, konsulence financiare, bilance, listepagesash. Sherbime ndajpaleve te treta 


INFORMACIONE KONTAKTI