Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72520

Financier/e

Tirane, Shqipëri 14-12-2022 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-12-2022

---

---


Përshkrimi

Red & Black kerkon te punesoje Financier/e .


Detyrat

 • Të mbikqyri dhe të mbajë nën kontroll tërësin e sistemit financiar/kontabël të shoqërisë.
 • Të krijojë dhe të mbaj nën kontroll procedurat e hedhjes së të dhënave në programin kontabël.
 • Të mbikqyri në vazhdimësi dhe me përpikmëri proceset financiare.
 • Të kryej analiza/kontrolle të rregullta të faturimeve & pagesave të klientëve duke evidentuar klientët me probleme në likuidime.
 • Të mbaj raportet me klient-furnitor per cështjet financiare.
 • Të siguroj që dokumentacioni të arkivohet në mënyrë korrekte me të gjitha të dhënat e nevojshme për të maksimizuar eficenzen e departamentit të finances (dosje përkatëse të klient/furnitoreve, arkës/bankes, të punonjesve dhe listpagesave, të aseteve etj).

 


Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar arsimin e lartë në Fakultetin Ekonomik, dega Financë.
 • Të kete njohuri shumë të mira të kontabilitetit dhe Finance 5.
 • Të ketë njohuri shume të mira të planifikimit dhe zhvillimit të problemeve ekonomiko- financiare.
 • Të ketë eksperience pune mbi 3 vjet.
 • Të ketë njohuri bazike të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen : [email protected]

Ose te kontaktojne ne numrin e telefonit : 0676000062 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Red & Black

Red & Black