Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66713 Financier

Financier
Tirane, Shqipëri 10-06-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Master IT Business Solutions eshte nje kompani e cila implementon software ERP për institucione dhe biznese të mëdha ne Shqiperi.
Jemi duke kërkuar për kandidatë të apasionuar për inovacionin dhe që kërkojnë të zgjerojnë aftësitë e tyre.

Detyrat

 • Punonjesi duhet te jete pergjegjes per ndjekjen e nje projekti financiar nga A-Zh.
 • Analizon kerkesat e klienteve,konfigurimet qe duhen,testimet,trajnon stafin dhe pergatit dokumentacionin e kerkuar per implementimin e projektit.
 • Klasifikoni kërkesat e klientëve që do të kenë nevojë për konfigurime dhe cilat do të kenë nevojë për zhvillim dhe ndiqni zhvilluesin software për të kryer detyrat e zhvillimit në kohë.
 • Kuptoni kerkesat e klienteve ne implementimin e sistemit te menaxhimit tek klientet e rinj dhe egzistues.
 • Pergatit planin e punes dhe dokumentacionin.
 • Dorezim I projektit ne afatet kohore te percaktuara dhe merr masa te bashkepunoje me ekipin e punes per nxitjen dhe zbatimin e projektit.

Kualifikimet

Kërkesat e nevojshme për kulifikim:

 • Diplomë Bachelor ne Finance ose Informatike Ekonomike.
 • Minimalisht 1 vit eksperiencë pune në një profil të ngjashëm.
 • Kerkohen aftësi të forta komunikimi.
 • Aftësi shumë të mira analitike dhe i/e orientuar drejt detajeve.
 • Të ketë aftësi shumë të mira organizative dhe drejtuese.
 • Të jetë fleksibël dhe te kete aftësi për tu përshtatur me punën sipas prioriteteve.
 • Njohuri të gjuhës angleze.

Të preferueshme:

 • Të ketë njohuri mbi zgjidhjet e ofruara në teknologjinë ERP

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të ketë njohuri mbi zgjidhjet e ofruara në teknologjinë ERP Te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne per pozicionin duke derguar CV-ne e tyre me foto ne adresen: [email protected]

Ju njoftojme se vetem kandidatet e pranuar do te kontaktohen per nje interviste prane zyrave tona!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


MasterIT

MasterIT eshte nje kompani e cila prej disa viteve ofron zgjidhje dhe sherbime superiore IT per biznese dhe institucione ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë