Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ISDC

I.S.D.C – “International Service & Development Corporation” është një kompani me eksperince shumë vjecare ne Europe e cila vepron në fushën e ndërtimit.

Objekti i kompanise eshte te huajzoje ose te mbledhe para nepermjet kredive afatgjata apo afatshkurtra, obligacioneve, te shese, te hipotekoje, te jap me koncension, menaxhoje, ndertoje, zhvilloje etj.

Dëshira e kompaisë për tu shtrirë akoma dhe më tej bëri që...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Re. Rruga e Durresit, ish Uzina Tirana.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355696029920

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 46146 Finance

Financier
Tirane, Shqipëri 11-06-2020 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"I.S.D.C" Dega në Shqipëri e kompanisë prestigjoze I.S.D.C Ltd me qëndër në Zvicër ushtron aktivitetin e saj edhe në Shqipëri që prej 2009 me bazë prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, import- eksportin dhe ndërtimin. I.S.D.C kërkon një Financiere.

Detyrat

• Rregjistrim fatura shitje dhe blerje per shpenzime dhe të ardhura.
• Rregjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me levizjet e materialeve.
• Kontrolli detajuar i shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara.
• Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontrolli saktësisë së regjistrimeve të transaksioneve bankare në kontabilitet.
• Ndjekja e detyrimeve të furnitorëve / nënkontraktorëve. Plotesimi i urdhërpagesave.
• Përgatitja e raporteve financiare në menyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1 vjecare. Të mbikqyri dhe të mbajë nën kontroll tërsinë e sistemit financiar/kontabël të shoqërisë;
• Të krijojë dhe të mbaj nën kontroll procedurat e hedhjes së të dhënave në programin kontabël;
• Të mbikqyri në vazhdimësi dhe me përpikmëri proceset financiare, të kryej analiza/kontrolle të rregullta të faturimeve & pagesave të klienteve duke evidentuar klientët me probleme në likuidime;
• Të mbaj raportet me klient-furnitor për ceshtjet financiare.

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Kontabilitet.
• Kanë përparësi kandidatët që kanë studiuar jashtë.
• Të ketë eksperience pune si financiere minimalisht 5 vjet.
• Të njohë shumë mirë programin e Finances 5.0
• Të jetë etike në maredhenie me kolegët.
• Gjuhët e huaja përbëjnë avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar  mund të aplikojnë duke dërguar (CV) në adresën: [email protected]
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".