Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 16-12-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Farmacist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Petal Pharma është një farmaci ku punohet me deshirë dhe përkushtim për ti ardhur në ndihmë pacientëve dhe klientëve.

E ndodhur tek qendra "Nobis", farmacia ka një klientel te zgjedhur si edhe një ambient pune mikprites dhe të vlersueshëm.

Ajo ofron një eksperiencë pune të përshtatshme për individët që dëshirojne të rriten profesionalisht dhe te mesojne në ritme të shpejta.  

Detyrat

 • Te njohi medikamentet dhe indikacionet, efektet anesore, dozat, nderveprimet e tyre
 • Te ekzekutoje sakte recetat dhe te keshilloj pacientin
 • Te jete bashkepunues dhe mirekuptues ne marredhenie pune
 • Te mireinformohet per trendet dhe produktet e reja ne treg
 • Te kete pasion dhe njohuri mbi parafarmaceutiken (dermokozmetik & suplemente)
 • Te kete njohuri rreth rrjeteve sociale dhe perdorimit te tyre

Kualifikimet

Kërkohet nga kandidatët: 

 • Arsim i lartë, fakulteti mjekësis, dega farmaci 
  Eksperiencë pune mbi 2 vjet
 • Njohuri të mirë të gjuhës angleze 
 • Komunikueshmëri me klientët dhe kolegët
 •  Dëshirë për rritje profesionale 

Shënime


Farmaci Petal Pharma ofron për kandidatët:

 • Ambjente të reja dhe shumë të mira pune 
 • Pagë shumë të kënaqshme plus bonuse opsionale në bazë të performancës

Adresa e saktë:

Rruga "Sami Frasheri", Tek Kompleksi "Nobis"

Për më tepër informacion, telefononi në +355 69 400 8900 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Farmacia Petal Pharma

Farmaci

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr Sami Frasheri te kompleksi Nobis
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto Farmacia Petal Pharma në WhatsApp Punët aktive të kompanisë