Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 56272 Fadromist

Tjeter
Tirane, Shqipëri 19-08-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Agikons kerkon te punoesoje nje Fadromist.
• Te dije te perdore Fadromen dhe eskavatorin, te kete licencen e perdorimit.• Te njohe dhe te ndjeke rregullat e sigurise ne pune
• Ndermerr veprime per te shmangur rreziqet ose pengesat, si psh vijat ndihmese, pajisjet e tjera, punetoret e tjere ose objektet qe rrezohen
• Kontrollon furnizimin me karburant per te siguruar disponibilitetin e pershtatshem.
• Riparimi dhe mirembajtja e pajisjeve, te realizoje rregullimet emergjente ose te asistoje ne riparimet kryesore, kur eshte e mundur.
• Te mbaje te dhena mbi materialet dhe pajisjet e perdorura ose problemeve te hasura.

Te kete eksperience pune. Paga shume e kenaqshme. 

Të gjithë personat e interesuar të kontaktojnë në numrin e telefonit 068 4052085
email: [email protected]

Adresa: Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit", Selite, mbi Kopshtin Botanik. 

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".