Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 15-06-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shef Kuzhine
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania TSTS GROUP në bashkëpunim me kompaninë COSTA CROCIERE hap pozicionin për EXECUTIVE CHEF -Kontrollon kërkesat mbi ushqimin me qëllim rishikimin dhe miratimin e tyre.

  • Viziton çdo ditë në të gjitha zonat e përgatitjes së ushqimit dhe provon ushqimin në mënyrë që të sigurojë cilësinë dhe standardet të jenë në përputhje me standardet e Kompanisë.
  • Takohet çdo ditë me Sus Chef dhe Chef de Partie për të parashikuar pranimin e ushqimit dhe kërkesat speciale.
  • Demonstron teknika dhe pajisje të reja gatimi për stafin në mënyrë që t'i trajnojë ato.
  • Siguron që përgatitja e ushqimit të bëhet sipas recetave të Kompanisë dhe standartet/ Interior Health.
  • Kontratat e punës janë 8 mujore, të rinovueshme.

Pagesa sipas stadarteve europiane,të gjitha shpenzimet e jetesës dhe akomodimit të mbuluara nga kompania.
Aplikantët e përzgjedhur do të zhvillojnë intervistë direkte me kompaninë COSTA.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar të dergojnë CV tek  adresa e email-it : [email protected] dhe tek https://www.careers-page.com/tsts-group-shpk. Numra kontakti 0696075888/0672030620. Aplikimi juaj do të trajtohet në përputhje me ligjin  ''Mbi trajtimin e të dhënave personale''nr. 9887 datë 10.03.2008 të ndryshuar.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".