Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Frontera Medical SPA

Nje qender dermo-estetike e vendosur ne zemer te Tiranes,e specializuar ne estetiken e perparuar mjekesore dhe teknologjine me laser. Indvidualisht kujdesemi per cdo klient dhe nevojat e tij specifike me plane te trajtimit duke filluar nga programet e avancuara me laser te kujdesit te lekures deri ne trajtimet e bukurise si konturimi i trupit, lipfiller, botox, estetike, masazh etj. Ne Frontera Medical & SPA jemi te perkushtuar...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Abdyl frasheri, ngjitur me Librin Universitar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0696095222

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-07-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Estetiste
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Frontera Medical & SPA, qender mjekesore dhe estetike e pozicionuar ne qender te Tiranes, kerkon te punesoj ESTETISTE DHE Specialiste Manicure & Pedicure

Detyrat

▶️Detyrat dhe pergjegjesite per Specialiste Manicure&Pedicure:

▪️Njohuri ne trajtimet estetike profesionale per duart dhe kembet.
▪️Manicure
▪️Pedicure

▶️Detyrat dhe pergjegjesite per ESTETISTE:

▪️Te kete njohuri per perdorimin e aparaturave te Lazerit
▪️Te dije te perdorin aparaturat e Radiofrekuences
▪️Te kete njohuri dhe te dije te perdor aparaturat e Mikrodermoabrazionit
▪️Te kete njohuri mbi aparaturen e Dermapen
▪️Te kete njohuri per realizimin e Karboksiterapise
▪️Te dije te realizoj Masazhe te ndryshme
▪️Te dije te realizoj Trajtime te ndryshme te fytyres

Kualifikimet

▶️Kualifikimi per Specialiste Manicure&Pedicure:  

▪️Arsim I mesem ose I larte

▪️Eksperienca pune te meparshme ne kete pozicion.
▪️Aftesi komunikuese shume the mira
▪️Te jete e afte te punoj ne grup

▶️Kualifikimi per ESTETISTE:

▪️Arsim i mesem ose i larte
▪️Eksperinca te mepareshme ne kete pozicion
▪️Aftesi komunikuese shume te mira
▪️Te jete e afte te punoj ne grup

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen [email protected]

duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikoni ose telefononi nr 0697032654.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".