Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 55928 Estetiste

Estetiste
Tirane, Shqipëri 05-08-2021 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Estetiste
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Qender Spa, nga me te famshmet dhe  me vendodhje ne qender te Tranes paraqet nje shërbim të plotë për të gjitha nevojat tuaja të shëndetit, estetikës dhe bukurisë. Përmes teknikave dhe aparaturave më efikase, ju mund të kryeni trajtime estetike për fytyrën tuaj. Me një ambjent ekzotik dhe njëkohësisht relaksues , sjell trajtime të cilat kanë në bazë bukurinë natyrale dhe të kuruar në çdo detaj .Krahas produkteve me bazë organike ,ju pret dhe nje staf profesionist ,duke krijuar kështu kombinimin e përsosur për të gjithë ato që bëhen pjesë e kësaj eksperience.

Qendra SPA eshte ne kerkim te pozicionit te nje Estetiste me profilin si meposhte:

 • Per trajtimet e fytyres , trajtimet e trupit dhe masazhatore. 

Kualifikimet

 • Te kete eksperience pune;
 • Te kete arsim te larte;
 • Te kete njohuri te gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet:

 • Orari punes 11-19:00
 • 6 dite ne jave e diela pushim 
 • Paga shume e mire

Te gjithe te interesuarat mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]

Ose mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0697496996

 

 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".