Professional Marketing Albania

Vendndodhja

Tiranë, Shqipëri

Profili i Kompanisë

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Professional Marketing Albania ofron vend pune Financier / Statistic logistic.

Detyrat

Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

-Te kete njohuri shume te mira mbi sistemin Alpha
-Te kete njohuri ne kontabilitet
-Te kete njohuri ne word, exel
-Te kete njohuri te gjuhes italiane
-Te kete eksperience pune mbi 3 vjet
-Disponibiliteti full time
-Gjinia Mashkull
-Aftesi shume te mira komunikimi dhe pune ne grup.
-Aftesi organizative

Kualifikimet

-Pagesa e ofruar fillon nga 50,000 leke/muaj neto.
-Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit Shqiptar. 
-Kushte komode pune.

Shënime

Te interesuarat mund te dergojne CV e tyre (me foto) ne adresen: [email protected], ose mund te paraqiten personalisht ne zyrat qendrore te ProMarketing bashke me CV.

Intervistat zhvillohen nga e hena ne te premte ne oren 11:00-19:00,

Adresa: Rruga:”Sami Frasheri”, 50 m pa arritur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”, Tirane.
Cel: 0684016349

Jeni te mirepritur!


Posto punë
ose
Krijo/Shto CV

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë