Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Vande Moortel nv

Steenbakkerij Vande Moortel was founded in 1864 in the Scheldt valley in Oudenaarde. Today she is more active than ever at the same location. Led by the Vande Moortel family, the company grew into an important manufacturer in the top segment of facing bricks and the Belgian market leader in clay pavers. Throughout this long history, Steenbakkerij Vande Moortel has always integrated the latest technologies. For example, she was one...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Oudenaarde, Belgjikë 12-06-2020 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Këto kanë qënë vite shumë të rëndësishme për biznesin tonë familjar, që qysh prej 150 vjet rresht ka njohur një zhvillim të plotë dhe është bërë një kompani shumë e njohur për prodhimin e  tullave dhe pllakave per fasadat. Me shumë pasion për biznesin tonë, Vande Moortel ka krijuar një markë të fortë që garanton cilësinë.

Të punuarit në ekip është thelbësore në kompaninë tonë. Si një Ekip ne kemi si qëllim kryesor t'i bindim klientët tanë vit pas viti për të na zgjedhur gjithmonë. ju ftojmë dhe ju t'i bashkoheni Ekipit tonë, për ta forcouar atë dhe t'i dhënë karrierës tuaj një shtytje të fuqishme?  

Titulli i Pozicionit : Elektro-Mekanik Për Mirëmbajtje  

Oferta jonë:

Bëhet fjalë për një funksion të përhershëm, të larmishëm, brenda një kompanie të qëndrueshme, ku ndjenja juaj e iniciativës vlerësohet shumë. Ne gjithashtu ofrojmë një pagë tërheqëse dhe ju krijojmë mundësinë për të vazhduar trajnimin. Gjithashtu ju jepet mundesia që ju të mund të shkoni në shtëpi çdo muaj ose një herë në gjashtë javë. Akomodimi dhe transporti janë gjithashtu rregulluar për ju.  

Detyrat

Funksioni  

 • Do të jeni përgjegjës për ndërhyrjet elektrike brenda departamentit të prodhimit, si ne aspektin parandalues, ashtu edhe në atë te përkujdesjes.  
 • Në mënyrë të pavarur do të gjurmoni dhe do të riparoni defektet elektrike në makinat e prodhimit
 • Do të  kryeni kontrolle parandaluese
 • Do të lexoni dhe interpretoni skemat elektrike
 • Do të zbatoni rreptësisht rregullat e sigurisë
 • Do të jeni të gatshëm të bëni shërbime permanence çdo muaj  

Kualifikimet

Profili juaj :  

 • Ju duhet të keni një diplomë për shërbime Elektrike ose Elektromekanikë, ose një të tillë ekuivalente
 •  Ju duhet të keni përvojë pune si elektricist në një departament mirëmbajtjeje të ngjashëm, brenda një mjedis prodhimi
 • Ju keni aftësi për të punuar në mënyrë individuale, si dhe në ekip
 • Jeni i motivuar, punoni me saktësi dhe nën presion
 • Ju flisni rrjedhshëm Anglisht dhe të jeni të gatshëm për të mësuar Hollandisht
 • Ju jeni të gatshëm të punoni me dy turne 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Jeni i interesuar?  

Dërgoni CV-në tuaj me postë tek Vande Moortel NV, në vemendje të Stéphane Bero, Scheldekant 5, 9700 Oudenaarde, ose via mail në [email protected]

Më shumë informacione rreth kompanisë do të gjeni në  www.vandemoortel.be


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".