Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72750

Elektricist

Tirane, Shqipëri 22-12-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Elektricist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-12-2022

---

---


Përshkrimi

Emerald Mall and Residence kerkon te punesoje : Elektricist


Detyrat

 • Ofron asistencë teknike në shërbim të kompanisë;
 • Insalon dhe mirëmban produktet elektrike që ka kompania;
 • Mirëmban dhe ofron asistencë teknike si elektriçist për zyrat e kompanisë;
 • Kujdeset për pajisjet e punës të cilat ka në përdori.

Kualifikimet

 • Preferohet te kete mbaruar studimet per Inxhinieri Elektrike ose Shkolle Teknike Profesionale Elektrike;
 • Te kete eksperience ne fushe te ngjashme zbatimi;
 • Te zoteroje leje drejtimi kategoria B;
 • Te kete njohuri te mira te elementeve baze te sistemit elektrik dhe te rregullores se Sigurimit Teknik;
 • I disponueshem te punoje ne terren dhe ne grup;
 • Te kete aftesi shume te mira komunikimi;
 • Perpikmeri dhe detajist.

Shënime


Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 355672030317

Adresa: Rruga 5 Maji ,Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EMERALD Mall and Residence

EMERALD Mall and Residence