Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
CENTURY 21 Elite

CENTURY 21 Elite është pjesë e CENTURY 21 Albania, franchise amerikane lider ndërkombëtar në tregun e pasurive të paluajtshme. Sistemi CENTURY 21 përveç profesionalizmit, i shërben klientëve me ndershmëri dhe integritet, duke i drejtuar në rrugën e duhur sipas kërkesave që ato kanë. Përkushtimi dhe korrektësia e agjentit CENTURY 21, janë pjesë e pandashme e filozofisë sonë. Ne ju ofrojmë sigurine e marëdhënies agjent-klient nëpë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Blv. "Barjam Curri" Pallatet Agimi, prane Akullore Martinit
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542236595
 • Mobile: +355 69 48 02 510

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare CENTURY 21 Elite, pjesë e CENTURY 21 Albania kërkon të punësojë Ekspert Imobiliarë për zyren e saj në qendër të Tiranës. Jeni ambicioz?  Jeni bashkepunues? Ju pelqejne sfidat? Deshironi te jeni bashkepunetor ne nje biznes? Century 21 Elite po ju kerkon!!   Century 21 Albania eshte rrjeti me i fuqishem imobiliar ne Shqiperi me 25 zyra dhe me 140 konsulente imobiliare.  

Detyrat

 • Ndërmjetësim midis blerësit dhe shitësit / qiramarresit dhe qiradhenesit per pasuritë e paluajtshme.
 • Të njohë zonat dhe vlerat e tregut të pasurive të paluajtshme.
 • Të njohë në mënyrë të shkëlqyer produktet dhe shërbimet e Century21.
 • Të informojë klientët rreth cmimeve të tregut dhe ligjeve përkatëse.
 • Të promovojë shitjen e pronave ne menyre profesionale permes marketingut në rrjetet sociale.
 • Përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët.
 • Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta.
 • Bashkëpunon dhe shkëmben informacione të vazhdueshme me eproret, mbi ecurinë e punës dhe mbi problematikat e hasuara.
 • Pervoja e meparshme si Agjent ose Agjente terreni ne sektorin e shitjeve perben me shume avantazh.

Kualifikimet

 • Perkushtim maksimal dhe aftesi pershtatjeje me klientet.
 • Aftesi e shkelqyer komunikimi ne shitje. Mosha 23 deri ne 40 vjec.
 • Të ketë mbaruar arsimin e lartë.
 • Te jete bashkepunues.
 • Pervoja e meparshme si Agjent ose Agjente terreni ne sektorin e shitjeve perben me shume avantazh.
 • Njohja e një prej gjuhëve të huaja përben avantazh.  

OFROJME:
1. Trajnim profesional te vazhdueshem.
2. Plan per zhvillim ne karriere me mundesi te barabarta per te gjithe.
3. Plan shperblimi financiar i favorshem.
4. Fuqia e markes me te njohur ne boten e tregut imobilar "CENTURY 21".
5. Bashkepunimi brenda rrjetit me te madh shqiptar ne ndermjetesimin e pronave (Shitje-Blerje).
6. Pervoja e nje agjensie te konsoliduar e me rezultate konkrete rritjeje ne biznes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ose per me shume informacione ju lutem na kontaktoni ne numrin: +355 69 48 02 510
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë