Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Ekonomiste me kohe te plote.

Detyrat

1- Te rregjistroje faturat e shitjes me proces fiskalizimi (permes Alpha Web).
2- Te rregjistroje veprimet ditore te bankes.
3- Te rregjistroje veprimet ditore te arkes.
4- Te rakordoj kartelat klient - furnitor.
5- Te raportoj te pergjegjesi i finances per vepimet ditore.

Kualifikimet

1- Te kete perfunduar arsimin e larte ne Fakultetin e Ekonomise Tirane (dega Finance).
2- Te kete njohuri shume te mira te kontabilitetit.
3- Te zoteroj mire programin Alpha Web.
4- Te kete njohuri te mira ne MS Office.
5- Te zoteroj gjuhen angleze.
6- Te kete eksperience pune ne sektorin e ekonomise minimumi 2 vite.
7- Te kete perkushtim maksimal gjate orrait te punes.
8- Te jete e komunikueshme me stafin dhe e gatshme per te bashkepunuar ne nevoja te kompanise.
9- Te karakterizohet nga ndershmeria, sinqeriteti, korrektesia dhe integriteti.
10- Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vetem kanditatet qe plotesojne kriteret do te mundesohen per interviste.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ARB SECURITY

"ARB - SECURITY" nëpërmjet shërbimeve të saj u jep siguri maksimale për jetën, pronën, objektin dhe aktivitetin klientëve të saj në të gjithë territorin e Republikës së Shqipërisë. "ARB - SECURITY" është kompania më e mirë sot në tregun Shqiptar. "ARB - SECURITY" do të mbetet lider në këtë treg duke ofruar shërbim profesional të nderthurur me teknologjinë më të fundit si një nga zgjedhjet më të besuara në fushën e ruajtjes dhe si...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Durresit, ish Uzina Tirana, Kulla nr. 4, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0672057010
  • Mobile: 0697066490

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë