Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Rea's sh.p.k

Kompania Rea’s sh.p.k. eshte themeluar ne vitin 2002 dhe operon prej 18 vitesh ne tregun shqipetar .Aktiviteti kryesor eshte prodhimi i vezeve per konsum familjar me standartet me te larta europiane . Vendodhja eshte ne Xhafzotaj, Durres.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 22-07-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Rea's Sh.P.K u themelua ne vitin 2002, në kompleksin industrial Xhafzotaj, në Durrës. Objekti i  Aktivitetit  te kompanisë sonë eshte: Import-eksport. Rritje shpendesh per prodhim vezesh e mishi dhe tregetim i tyre, Prodhim dhe tregetim me shumice e me pakice te produkteve bujqesore e blektorale dhe materialeve te ndryshme

Rea's shpk eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin "Ekonomiste".

Detyrat

Detyrat

  • Kryen rakordimet e transaksioneve te ndryshme, duke garantuar saktesi dhe mbyllje ne kohe te veprimeve.
  • Pergatit dhe kontrollon librat e shitjes dhe te blerjes per sektorin duke garantuar saktesi maksimale.
  • Garanton qe regjistimet kontabel te behen ne perputhje me standartet e kontabilitetit.
  • Verifikon dhe rakordon kartelat e klienteve dhe furnitoreve 
  • Verifikon, kontrollon transaksionet bankare dhe kryen rakordimin mujor me bankat.
  • Kryen regjistrimin ne sistem te faturave te blerjes. Kontrollon saktesine e plotesimit te faturave te blerjes.
  • Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen sipas pozicionit.    

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite:

Edukimi: Diplome Universitare, profili kontabilitet finance/ekonomi. 

Eksperienca: Preferohen mbi 2 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme.

Aftesite:

• Aftesi shume te mira teknike ne fushen e kontabilitetit dhe te finances.
• Te ruaje dhe te mbroje konfidencialitetin e informacioneve te kompanise.
• Te punoje me integritet, perkushtim dhe motivim ne interes te kompanise.
• Te kete aftesi te punoje ne grup.
• Te zoteroje aftesi te mira ne perdorimin e programeve kompjuterike per sistemet e kontabilitetit Alfa , Bilanc  dhe paketes Msc. Office.

*Te kete leje drejtimi kategoria B

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".