Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86329

Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-03-2024

---

---


Përshkrimi

Firma Apollo Distribution sh.p.k, eshte Distributor zyrtar i Albanian Development & Distribution dhe Capital Resources shpk (KRACO) & Birra Tirana dhe ka si objekt kryesor shitblerjen me shumice dhe pakice te pijeve alkolike dhe joalkolike, kakaos, cajit, etj.

Apollo Distribution shpk, kerkon personel ne pozionin e punes: Ekonomiste.
Adresa e pozicionit te punes eshte: "Rruges Kasem Shima, Koder Mezes, Kashar, Tirane".


Detyrat

 • Regjistrimin e faturave te shitjes sipas kerkesave te agjenteve.
 • Regjistrimin e faturave te blerjes.
 • Rakordim Klient Furnitor.
 • Rakordim Arke Banke.
 • Te asistoje ne te gjitha proceset ditore te punes.
 • Rakordimin me Magazinen.
 • Rakordimin e ofertave sipas listave paraprake te ardhur nga kompanite kryesore.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar arsimin e larte ne fushen e ekonomise.
 • Te kete njohuri ne perdorimin e programit Financa 5.0.
 • Te kete njohuri ne perdorimin e paketes Office.
 • Aftesi shume te mira komunikuese.
 • Te jete korrekt dhe i disiplinuar.
 • Te dije te punoje ne grup, te jete i vetmotivuar dhe fleksibel gjate orarit te punes dhe ne zhvillimin e punes.
 • Te kete experience pune te meparshme ne distribucion.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Karakteristikat e vendit te punes:
1. Kushte komode pune
3. Pavaresi ne pune
4. Vend pune i sigurte dhe afatgjate

Te interesuarit te dergojne Cv-te e tyre ne adresen : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
APOLLO DISTRIBUTION SHPK

APOLLO DISTRIBUTION SHPK