Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81958

Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Albania Bay Marina, kërkon të shtojë në stafin e saj të përzgjedhur një EKONOMISTE.


Detyrat

 • Rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura;
 • Rregjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me levizjet e materialeve
 • Ndjek ecurinë e pagesave të klientëve në bazë të kontratave të shitjes.
 • Ndjekjen e procedurave ne insituticionet bankare.
 • Ndjekja e detyrimeve të furnitorëve / nënkontraktorëve;  
 • Te kete bere deklarime libra blerje, shitje dhe tvsh-se.
 • Te njohe hyrje daljen e deklarimeve te punonjesve nga puna.
 • Te kete njohuri mbi funksionimin e sistemit per prerjen e faturave te fiskalizuara Selfcare etj.
 • Mbajtja e llogarive dhe te dhenave kontabel.
 • Përgatitja e raporteve financiare në mënyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1 vjecare;
 • Çdo detyrë tjetër që i ngarkohet nga eprori.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Administrim Biznesi;
 • Te ketë eksperiencë pune si ekonomiste minimalisht 5 vite
 • Të njohë shumë mirë programin e Financës 5.0 & Paketën office;
 • Saktësi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet;
 • Të bashkëpunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat;
 • Te jetë i/e etik-e në marrëdhenie me koleget;
 • Te kete aftesi te mira nderpersonale dhe komunikimi;
 • Te kete aftësi të mira drejtuese dhe organizative.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar ju lutem dërgoni CV-të tuaja me fotografi dhe dokumente të tjera që vërtetojnë kualifikimet tuaja, në adresën: [email protected]  
Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.albaniabaymarina.al


ALBANIA BAY MARINA

The project of Albania Bay Marina provides the construction of the first modern marina and real estate investments in Albanian coast. The project is placed in the city of Durrës, the second city after Tirana, the capital of Albania. Durrës is the biggest commercial port of south-west Balkans.

The project of Albania Bay Marina is positioned as a strategic choice for the future tourism development of the city in itself and the region in a global view.

The project creates a city within the city, ensuring the success of the investment. The demand of the investors for exclusive architectural choices and diversity of civil buildings, will guarantee a return on investment in a short time.

The project affects the city with its importance and becomes part of the city without losing its final objective, to become the most important investment in tourism and real estate cohesion point. Albania Bay Marina is located in the centre of the South in the Adriatic routes beyond the modern infrastructures; the residential are, the duty free service, the hotels, the casino and the facilities of marina service will make it a unique attraction.

The project is developed in over 356.992 square meters of sea surface and includes 186.047 square maters of land for real estate and commerce constructions and 170.945 square meters of marina


INFORMACIONE KONTAKTI