Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Kodi Punës: 70906 Ekonomiste

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Brandville është një kompani e fokusuar në tregtimin e produkteve të përdorura të luksit. Fokusi I kompanisë është blerja me qëllim rishitjen, e produkteve second-hand. Kompania operon brënda vendit me dyqan fizik, dhe jashtë me anën e shitjeve online.

Detyrat

 • Regjistrimin e faturave te shitjes.
 • Regjistrimin e faturave te blerjes.
 • Rakordim Klient Furnitor.
 • Rakordim Arke Banke.
 • Rakordimin me Magazinen.

Kualifikimet

 • Te kete eksperience pune si ekonomiste.
 • Te njohe shume mire programet Financiare, si Financa 5.
 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te kete aftesi komunikuese dhe te jete e gatshme ne cdo kohe te jape ndihmen e vet per nevojat e kompanise.
 • Te jete fleksibel per detyrat qe i ngarkohen.
 • Te kete njohuri te gjuhes Angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

 

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek [email protected] ose apliko nga duapune.com





Brandville

Brandville është një kompani e fokusuar në tregtimin e produkteve të përdorura të luksit. Fokusi I kompanisë është blerja me qëllim rishitjen, e produkteve second-hand. Kompania operon brënda vendit me dyqan fizik, dhe jashtë me anën e shitjeve online.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it




Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".