Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-08-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania  Al Dur 04 SHPK , kerkon te punesoje Ekonomiste.  (Femer)

Detyrat

  • Te regjistroje dokumentat financiare te kompanise ne Excel dhe Finance 5.
  • Te plotesoje dhe mirmbaje kartelat financiare per manaxhimin dhe ndjekjen e inventareve .
  • Detyra te tjera sipas planeve ditore.

Kualifikimet

  • Te jete diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise.
  • Njohuri shume te mira te paketes Office dhe programit Financa 5 .
  • Te dije gjuhe te huaj Anglisht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e emailit : [email protected]

Adresa: Autostrada Tirane - Durres Km 14


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AL DUR 04 SHPK

 AL DUR - 04 SH.P.K. is located in TIRANE, Albania and is part of the Alumina and Aluminum Production and Processing Industry. AL DUR - 04 SH.P.K. has 26 employees at this location and generates $2.01 million in sales (USD).

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë