Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comLezhë, Shqipëri 22-08-2022 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-08-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

INCA shpk  si pjese e AZ GROUP, është një kompani e themeluar në vitin 2008  me qëllimin për të siguruar në tregun Shqiptar dhe atë Europian përpunimin dhe  lëndën e parë më cilësore për industritë e mishit dhe të sallamit. Pas më shumë se një dekade eksperiencë dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh, INCA ka zgjeruar aktivitetin e saj duke rritur ndikimin pozitiv social, ekonomik dhe ambjental e duke kontribuar aktivisht në promovimin e një klime sa më inovatore biznesi.
Aktualisht jemi duke kërkuar një Ekonomiste  
që t'i bashkohet departamentit të Finances  në fabrikën tonë në Lezhë.

Detyrat

 • Mirembajtja e marredhenieve financiare me furnitoret, regjistrimi dhe rakordimi i faturave dhe pagesave.
 • Monitorimi i vazhdueshe i gjendjeve te magazinave te kompanise.
 • Plotesimi i fletehyrjeve dhe fletedaljeve perkatese.
 • Ndertimi i raporteve per magazinat dhe paraqitja e tyre perpara drejtuesve.
 • Regjistrimi i faturave te shitjes dhe nxjerrja e raporteve mujore per to.
 • Regjistrimi i prodhimit ditor dhe suporti i prodhimit ne analizat e kostove.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar fakultetin ekonomik ( sistemi katervjecar ose master dega finance).
 • Te kete eksperienca te ngjashme pune mbi 3 vjet.
 • Te kete njohuri dhe te kete punuar me fiskalizimin, inventarizim dhe ndjekje magazinash.
 • Te kete njohuri e te kete punuar me Finance 5.
 • Njohuri shumë te mira të gjuhës angleze dhe italiane.
 • Njohuri kompjuterike te paketës Office. (preferohet te kete njohuri e te kete punuar me excel).
 • Gjithashtu kush deshiron  ti bashkohet  skuadres sone duhet:
 • Të jetë person korrekt, i besueshëm dhe i organizuar; Të jetë i gatshëm dhe i aftë të punoje në grup; Te kete përgjegjshmëri në kryerjen e proçedurave të punës; Aftësi në ruajtjen e konfidencialitetit; Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese, koordinuese dhe të punës në grup.  

Shënime


Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgoni CV-në me email në adresën[email protected]
Mund të aplikoni edhe duke e dorëzuar dorazi tek Informacioni në fabrikë në oraret: E hënë – E premte: 09.00 – 14:00.Adresa: Lagjia "Skënderbej", Zona Industriale, Lezhë ose na koontaktoni ne nr: 0682014970


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


I.N.C.A shpk

INCA shpk është një kompani e themeluar në vitin 2008 e cila grumbullon, përpunon, tregton në Shqipëri dhe eksporton jashtë vendit të gjitha llojet e nënprodukteve shtazore të destinuara për konsum human. Pas më shumë se një dekade eksperiencë, dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh, INCA ka zgjeruar aktivitetin e saj duke...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë