Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66715 Ekonomist/e

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 10-06-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ekonomisti/ja do të duhet të marrë përsipër përgjegjësitë për mbarëvajtjen e marrëdhënieve me shtetin për të gjitha aspektet e faturimit, regjistrimit, kontabilizimit në funksion të shërbimeve dhe produkteve të ofruara nga kompania.

Detyrat

  • Realizon rregjistrimin e faturave, blerjeve dhe shitjeve.
  • Ndjek proçesin e rregjistrimit të punonjësve në sistemin e deklarimeve.
  • Realizon përgatitjen e saktë të të gjitha faturave të shitjeve të produkteve ose shërbimeve.
  • Ndjek faturimet dhe pagesat për klientët dhe furnitorët dhe realizon rakordimet përkatëse.

Kualifikimet

  • Të ketë Diplomë Universitare në Shkencat Ekonomike.
  • Të ketë njohuri shumë të mira kompjuterike të Paketës Office dhe programeve financiare
  • Të ketë të paktën 2 vite përvojë pune si Ekonomist/e.
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizuese.
  • Të ketë aftësi të mira të punuar në grup.    

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët të cilët plotësojnë kërkesat e lartëpërmëndura, janë të lutur të dërgojnë CV-të e tyre  në adresën e-mail [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Coast to Coast Shpk

Coast to Coast Shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë