Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 23-12-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al ne kuadër të bashkëpunimit me një kompani prestigjioze në fushën e distribucionit në qytein e Durrësit kërkon të punësojë Ekonomiste  

Detyrat

 • Regjistrimi i faturave te shitjes,blerjes si dhe i kontabilizimi i sakte i tyre.
 • Regjistrimi i faturave te importit llogaritja e kostove shtese si dhe kontabilizimi i tyre.
 • Mbajtja e veprimeve te arkes dhe bankes.
 • Mbajtja e marredhenieve dhe rakordimi me klientet.
 • Hartimi i Raportit te debitoreve.
 • Mbajtja e marredhenieve dhe rakordimi me furnitoret.
 • Hartimi i raporteve te ndryshme shitje dhe blerje, krahasimi i ecurise se produkteve ne periudha te ndryshme.
 • Detyra të tjera të ngarkuara nga eprori përkatës.

Kualifikimet

 • Arsimi i lartë ekonomik Eksperienca e mëparshme e punës mbi 2 vite pune.
 • Të jetë i orientuar ndaj rezultatit dhe të jetë disponibel.
 • Të ketë aftësi komunikuese dhe bashkëpunim në grup.
 • Njohuri te programit financiar finance 5.
 • Te ruajne konfidencialitetin, si dhe te karakterizohen nga korrektesia dhe integriteti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë  kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-in në adresën e mëposhtme: [email protected]
Ps:Ju lutem vendosni në subject titullin e pozicionit për të cilin që do të aplikoni.  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë