Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ALEGRIA

Alegria lindi si pasion i njerëzve të rinj për biznesin, të cilin dëshironin ta lidhnin me kënaqësinë e shijes. Pasioni i krijuesve të këtij brandi dhe pergjegjësia e madhe ndaj konsumatorit, ka bërë që nën emrin Alegria të jenë të përzgjedhura dhe të ambalazhuara cilësia më e mirë e frutave të thata,frutave te thara dhe erëzave. Të gjitha keto përzgjidhen vetëm nga kompani dhe prodhues të njohur ndërkombëtare, nëpermjet një s...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 53763 Ekonomiste

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 31-05-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Alegria eshte ne kerkim te nje Ekonomiste me profilin si meposhte:

Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite:
1. Regjistrimi ditor I veprimeve financiare ne programet kontabel.
2. Monitorim i porosive dhe i dokumentacioneve shoqëruese.
3. Regjistrimi dhe mirëmbajtja e librave të blerjes dhe të shitjes së Kompanisë.
4.Mbajtja dhe kontroll I inventarit te magazines dhe te aseteve te kompanise 5.Mbajtja, regjistrimi dhe ndjekja e klienteve debitore te kompanise.
6. Pergatitja e raporteve financiare.
7.Pergatitja e bilancit vjetor.

Kualifikimet

Karakteristikat e njohurit qe kandidati duhet te zoteroje:
1. Aftesi shume te mira komunikimi
2. Korrektesi dhe eficence maksimale ne pune
3. Aftesi shume te mira organizative
4. Aftesi per te punuar te pavarur por edhe ne pune ne grup
5. Te zoteroje programin e kontabilitetit Alpha Web
6. Te kete ekperience pune si ekonomiste ne tregeti

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa e punes: Afer TEG, prane Natyres se Qete. Orari 8.30-17.00

Dergoni CV ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".