Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
IRIS COSMETIC

IRIS COSMETIC sh.pk has been in the market since 2000 and continues to be the leader in the Albanian market. IRIS COSMETIC is the leading distributor for a large number of well-known brands in Europe ranging from cosmetics, personal care products to household hygiene, professional hair and body products, professional hair salon equipment, and so on. Having a wide and diverse range of brands and products requires increasingly high...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Deborah Milano, Autostrada Tirane-Durres,Km1,prane Vodafonit&Spitalit Salus
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0672010720
  • Mobile: 0672010720

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-05-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania IRIS COSMETIC  sh.p.k kerkon kandidate te kualifikuara dhe me experience per pozicionin Ekonomistes.
 
 

Kualifikimet

Kandidatet duhet te plotesojne kerkesat e meposhtme:
 
Te kete perfunduar Arsimin e larte (Fakultetin e Ekonomise).
Te njohe shume mire programin Financa 5.
Te kete njohuri shume te mira te parimeve te Kontabilitetit.
Te kete 3-5 vite eksperience pune ne fushe.
Te njohe shume mire magazinen, kodet dhe levizjet e brendshme.
Te njohe dhe te realizoje plotesisht ne program procesin e blerjes, shitjes, importit .
Te kete shkathtesi dhe saktesi ne rakordime me furnitore, kliente, manaxhere shitje-blerje, magazinier etj.
Te perballoje kryerjen e detyrave ne afat.
Te kete aftesi shume te mira komunikuese, te krijoje marredhenie te mira me koleget dhe te punoje ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
Te interesuarat te dergojne CV ne adresen [email protected]
Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen  per fazen e intervistes.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".