Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
METANI shpk

Kompania Metani e pajisur me liçensë lëshuar nga QKL, me miratimin e Ministrisë së Shëndetësisë, është e specializuar në ofrimin e shërbimit të dezinfektimit, dezinsektimit, deratizimit të ambienteve publike dhe private në territorin e Republikes se Shqipërisë dhe Kosovës. Metani sh.p.k është pjesë e Metani Group dhe rrjetit farmaceutik Milifar, i cili ka një eksperiencë 20 vjeçare në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal të Zi në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Xhorxhi Martini", godina numër 33, pallati i ri 9 kate, kati i pare
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 69 290 7635

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 52989 Ekonomiste

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 01-05-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Metani shpk eshte ne kerkim te pozicionit te Ekonomistes me profilin si meposhte:

 

 

 

 

 

Detyrat

 • Regjistrimi i të gjitha transaksioneve në sistemin e informacionit kontabël.
 • Garanton regjistrimin e të gjithë informacionit të nevojshëm, sipas formateve të kërkuara dhe të prodhuara nga kompania dhe legjislacioni në fuqi.
 • Kontrollon me kujdes të ardhurat & shpenzimet, faturat, raportet e ndryshme financiare.
 • Sigurohet që sistemi financiar funksionin tërësisht siç duhet si nga pikëpamja e mbledhjes së informacionit financiar ashtu edhe për sa i përket proceseve të përpunimit dhe gjenerimit të raporteve dhe analizave të sakta.
 • Sigurohet që gjendja financiare të jetë në nivelet e duhura dhe që klientet të paguajnë në kohë, po kështu sigurohet që edhe shlyerja e furnitorëve të bëhet në kohë.
 • Funksionet dhe detyrat kryesore në lidhje me veprimtaritë financiare të Shoqërisë.

Kualifikimet

 • Diplomë në degët finance/kontabilitet.
 • Të ketë eksperienca të tjera pune jo me pak se 3 vjet.
 • Përdorimi i programeve financiare si:Financa 5 dhe paketës MS Office; (Excel-i është domosdoshmëri).
 • Të zotërojë gjuhën Angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Jeni te lutur te aplikoni duke derguar CV tuaj si dhe duke specifikuar  ne titull pozicionin e punes per te cilin aplikoni: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".