Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Best Western Premier Ark Hotel, Rinas, Tirana, Albania

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel is the idyllic choice for those who travel for business or leisure purposes since its unique style, personalized services and strategic location in Tirana, always leave a long lasting positive impression to all our guests. Our brand new luxury and modern hotel in Tirana is among the top and largest in Albania and it is in position to deliver services at highest standards. The hotel is developed by “Sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aeroport i Rinasit, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 044500515
 • Mobile: 0688030234

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-04-2021 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Se shpejti Shijaku Group do hapi Qendren e saj te shperndarjes ekskluzive ne tregetimin ujit dhe pijeve per Rajonin e Veriut te Shqiperise dhe kerkon te punesoje Ekonomist/e.

Detyrat

 • Menaxhimin e arketimeve dhe shpenzimeve.
 • Bilancin e te ardhurave ditore dhe mujore.
 • Depozitimin e te gjithe fondeve si dhe te gjitha ceshtjet bankare dhe fiskale.
 • Ndjekja me perpikmeri e faturave dhe pagesave.

Kualifikimet

 • Minimalisht 2-3 vjet përvojë pune.
 • Te kete kryer studimet e larta, preferohet dega ekonomik.
 • Njohuri te mira te paketes Ms Office dhe te programeve kompjuterike mbi kontabilitetin dhe aftesi per te pregatitur dhe analizuar te dhenat e gjeneruara.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikues.

Paga e kenaqshme dhe ne baze te eksperiences.
Kushte shume te mira pune.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi,ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet perkatese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: [email protected]
Kandidatët e përzgjedhur, të cilët plotesojnë kushtet e mësiperme, do të njoftohen për intervista të mëtejshme.
Adresa BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel Perballe Tirana Airport, Rinas
Tel: +355 44 500 515 Fax: +355 44 500 545
Web: arkhotel.al  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".