Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KODRA E KUAJVE

Struktura është krijuar ne fillimet e vitit 2012. Kompleksi ndodhet i pozicionuar ne maje te kodres se Shkallnurit, nga ku mund te shijohet nje mjedis i vecante natyror dhe nje pamje e mrekullueshme e bregdetit te Durresit. Agriturizmi është një vend ideal për familjet, grupet dhe vizitorët që duan të pushojne ne ambjent te hapur per te shijuar sportin, natyren, kulturen dhe ushqim të mirë. Ambjekt ky qe tregon lidhjen e fortë m...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 21-04-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Resorti “KODRA E KUAJVE” kerkon te punesoje:

Ekonomist/e

Detyrat

Detyrat:

 • Te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (Fatura, Arka, Banka).
 • Te pergatise Raportet Periodike Financiare.
 • Te mbaje marredheniet me furnitoret.
 • Te rakordoje me klientet, furnitoret.
 • Analiza te ardhurash dhe shpenzimesh.

Kualifikimet

Kualifikimet;

 • Te jete i/e diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise.
 • Te jete perdorues i mire te programeve te paketes Ms Office (vecanerisht Excel-i, Word).
 • Te kete njohje shume te mire te gjuhes Angleze (te folur/te shkruar, kusht i domosdoshem pasi kompania punon me disa klient te huaj).
 • Te jete i mireorganizuar dhe kreativ.
 • Te ruaje konfidencialitetin.
 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te jete i komunikueshme me koleget dhe te gatshme ne çdo kohe te japin ndihmen e tyreper nevojat e kompanise.
 • Te karakterizohet nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
 • Te jete fleksibel per detyrat qe i ngarkohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it:  

[email protected]

Ose mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0696090080


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".