Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LLUK OIL DOBRUSHI

LLUK OIL -DOBRUSHI SHPK Eshte nje kompani qe operon ne tregun e hidrokarbureve.Kompani ka gjithsej 10 pika karburanti ne qytetin e Kamzes,Durresit,Krujes dhe Kavajes. Kompania LLUK OIL DOBRUSHI eshte pjese e kompanive te tjera te DOBRUSHIT GRUP dhe synon te zgjerohet dhe ne qytetet e tjera. Kompania ka zyra qendrore ne Maminas dhe ka nje staf te mireorganizuar,te perbere nga 60 punonjes.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 16-04-2021 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Lluk Oil Dobrushi operon ne fushen e hidrokarbureve ne disa qytete me seli ne Maminas, Durres.

  • Kompania jone kerkon te shtoje stafin me nje Ekonomiste ne zyrat qendrore ne Maminas.
  • Preferohet te jete e zones afer Maminasit qe mos te kete veshtiresi transporti.

Detyrat

  • Rregjsitrim ne Programin Bilanc 2010 fatura blerje -shitje dhe shpenzime operative. 
  • Monitorim te filialeve te tjera te kompanise nepermjet programit.
  • Kontaktin e vazhdueshem me menaxheret e filialeve.    

Kualifikimet

  • Te zoteroj  programin Bilanc 2010 .
  • Te perdori programet bazike kompjuterike ne ndihme te punes se saj. 
  • Te kete njohuri te gjuhes Angleze.
  • Te kete aftesi per pune ne grup. 
  • Te kete leje drejtimi automjeti. ( jo e domosdoshme )

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarat te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".