Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Miamar

Miamar hotel is a luxurious beachfront hotel that seeks to redefine your holiday experience in Albania. Situated in the Livadhi beach, one of the most breath-taking beaches of the south Albanian coast, the hotel offers you modern architecture entwined with luxury bespoke interiors in harmony within a natural sanctuary.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Himare, Shqipëri 12-04-2021 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni:Ekonomiste
Miamar eshte ne kerkim te nje Ekonomiste te brendshme.

Detyrat

 • Kontrolli i shitjeve ditore dhe sistemit financiar;
 • Evidentimi i diferencave ne shitje dhe ndjekja me Departamentet perkatese per sistemimin e tyre;
 • Perpilimi i Faturave Tatimore te Shitjes per secilen pike shitje dhe per klientet e ndryshem;
 • Kontrolli ditor dhe mujor i klientit cash dhe raportimi i tyre;
 • Ndjekja e diferencave cash-shitje dhe raportimi i tyre mujor;
 • Rakordim mujor me palet e treta dhe ndjekja e arketimeve te tyre referuar termave te pagesave;
 • Faturimi ditor dhe mujor i paleve te treta mbi sherbimet e ofruara referuar kontratave;
 • Evidentimi i diferencave te inventarit kontabel-fizik dhe konsultimi i tyre paraprak me manaxheret perkates;
 • Zbardhja e inventarit dhe pregatitja e raporteve te kerkuara nga manaxhimi;
 • Ndjekja e mbylljeve ne sistem te FD-FH, arketimeve, faturimeve si dhe blerjeve para startimit te inventarit;
 • Shperndarja e shpenzimeve ne kohe dhe provigjionimi mujor i tyre si dhe raportim mujor.

 

Kualifikimet

 • Të ketë diplomë në fushën e Ekonomisë;
 • Njohuri të përgjithshme të gjuhës angleze;
 • Të jetë e aftë në përdorimin e paketës Office;
 • Të jetë e besueshme dhe e komunikueshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj tek : [email protected]
Telefononi per me shume informacion tek +355 69 253 9747


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".