Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +3554 2 378 878
  • Mobile: +355696020704/0694092445

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-10-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania KLAR shpk distributori kryesore i Segafredo Zanetti është në kërkim të një ekonomiste.

Detyrat

• Rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura.
• Rregjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me levizjet e materialeve.
• Kontrolli detajuar i shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara.
• Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontrolli saktësisë së regjistrimeve të transaksioneve bankare në kontabilitet.
• Ndjekja e detyrimeve të furnitorëve / nënkontraktorëve. Plotesimi i urdhërpagesave.
• Përgatitja e raporteve financiare në mënyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1 vjecare.

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Kontabilitet.
• Të ketë eksperience pune si financiere minimalisht 2 vjet.
• Të njohë shumë mirë programin e Finances 5.0 & Paketen office.
• Saktesi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet.
• Të bashkepunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat.
• Te jetë etike në marëdhenie me kolegët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar duhet të aplikojnë në adresën[email protected]

Do të njoftohen për intervistë vetëm aplikantët e përzgjedhur.

Suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".