365 Punë aktive

91220 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel: +35587524465
  • Mobile: +355692067020
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 09-10-2018 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Harilenagroup eshte kompani me eksperience mbi 20-vjecare ne fushen prodhimit, shitjes se produkteve dhe sherbimeve te ndryshme.

Per nje nga kompanite e grupit me aktivitet kryesor shitjen e makinave , pjeseve te kembimit dhe autoservisit : Shpallim vakant pozicionin: Magazinier

Detyrat

Ky pozicion ka përgjegjësinë për të menaxhuar dhe kryer çdo proces që lidhet me magazinën qendrore të kompanisë ne qytetin e Tiranes.
Detyra kryesore e magazinierit është të kontrollojë të gjithe artikujt që hyjnë dhe dalin në hapësirën që ka nën përgjegjësi.
Magazinieri gjithashtu duhet:
-Te kujdeset për mirembajtjen e magazines;
-Te bëjë sistematikisht inventaret për të gjithë sektorët e magazinës;
-Te kryeje veprimet hyrese dhe dalese ne programin financiar te magazinës 
-Te jetë i aftë që në çdo moment të nxjerrë dhe të përpunojë në aspektin kohor, gjendjen e magazines;
-Te jete në gjendje të vlersojë kostot e hyrjeve në magazinë
-Te ruaje dokumentacionin e menaxhimit të Magazinës;
-Te raportojë tek Menaxheri i Financës për punën e kryer.

Kualifikimet

1-Arsimi i larte, preferohet Dega Ekonomik.
2-Te kete eksperience pune ne kete pozicion te pakten 5 vite.
3-Te kete aftesi ne hedhjen e te dhenave.
4-Te kete njohuri rreth paketes Microsoft Office (Njohja e programeve financiare dhe gjuhes angleze perben avantazh).
5-Te kete aftesi te mira ne komunikimi.

Shënime

Personat e interesuar , jane te lutur te dergojne CV me fotografi ne adresen e E-mailit: [email protected] duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne.
Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr .9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”. 
Vetem aplikantet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen per fazen e intervistes.

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë