Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BAULED Sh.P.K

BAULED THE BEST LIGHTING SOLUTION The Bauled has focused on improving and providing the most energy-efficient lighting solutions. In striving to provide a comprehensive set of solutions for almost all possible lighting needs, Bauled brands have developed lines that fulfill everyday niches, such as home and office lighting, as well as specialized ones, such as warehouse and manufacturing. Luxmainer & Roettec’s line of products i...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirana, Albania, Rr. Pavarsia, mbrapa Casa Italia
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 067 6060100

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Fushë-Krujë, Shqipëri 27-07-2020 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania AlbaStojk pjese e Buled, ofron vend pune vakant ne pozicionin Ekonomiste

Detyrat

 • Rikontrollon raportet ditore të dorëzuara nga arka
 • Përditëson detyrimet e klientëve dhe kryen raportimin e përditshem  tek Financieri
 • Harton librat e shitjes dhe  blerjes
 • Regjistron faturat e shitjes së shumicës
 • Regjistron faturat e blerjeve dhe shitjeve
 • Regjistron veprimet e magazines dhe rakordon në  lidhje me lëvizjet e artikujve
 • Përgatit ose asiston financierin /menaxherin e financës në  përgatitjen e raporteve  financiare për shoqërinë
 • Përgatit listën e pagesave  për personelin
 • Mban përgjegjësi  për ruajtjen e konfidencialitetit të pagave të  punonjësve
 • Kryen regjistrime të mundshme financiare ,arke,magazine,të  shitjes si dhe rakorimet e kartave të klientë dhe furnitorëve

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected] 

Nr Kontakti: 067 60 42 987


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".